A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, Fantasy Flight Games’in en çok satan strateji masa oyununun dijital uyarlamasıdır. Oyun sırasında oyuncular stratejik planlama, usta diplomasi ve askeri gücün bir kombinasyonu ile etkilerini Westeros’a yayarlar. Büyük Hanelerden biri olarak, güç kullanarak fethedecek, ittifaklar kuracak, kasaba halkınızı toplayacak mı yoksa kurnazca Demir Taht’a mı gideceksiniz?

George R.R. Martin’in en çok satan Buz ve Ateş Şarkısı serisi fantezi romanlarına dayanan A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, altı oyuncuya kadar çevrimiçi veya beş yapay zekaya sahip tek bir oyuncuya izin verir. yerel olarak oynamak için rakipler. Oyun, Kral Robert Baratheon’un ölümünden sonra kurulur ve her oyuncunun King’s Landing’e saldırmak ve Demir Taht’ı talep etmek için Yedi Krallığın Büyük Hanelerinden birinin rolünü üstlenmesine izin verir.

Yedi Krallığın hükümdarı ilan edilmek için, haritanın birçok stratejik alanını kontrol etmek için diplomasi ve savaşı kendi avantajınıza kullanmak için 10 turunuz var.
Kaynaklarınız kıt olduğundan ve birlikleriniz harcanabilir olmadığından dikkatli bir şekilde fethedin. Ordunu topla, emirlerini akıllıca planla ve Uşakların, Şövalyelerin, Kuşatma Motorun ve gemilerinle stratejik toprakları ele geçir.
Bir savaşın kargaşası sırasında, üstünlüğü ele geçirmek ve düşmanlarınızı yenmek için evinizden iyi bilinen karakterleri kullanın.

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, bir pazarlık ve aldatma oyunudur.
Her turda, ordularınızın her birine gizlice bir sipariş jetonu atarsınız: destek sözü verin, barış teklif edin, ittifaklar kurun, savunmasız bir müttefike ihanet edin – gözlerini Demir Taht’a dikmeye cüret eden bir Hane, amaçlarına ulaşmak için birçok çarkı çarkta döndürmek zorundadır. .
Zor kazanılmış güç jetonlarınıza bahse girerek üç etki izini ilerletin. Her biri size rakip evler üzerinde hakimiyet kurmanız için stratejik ve sosyal oyun avantajları sağlayan Demir Taht, Haberci Kuzgun ve Valyria çeliği jetonlarını edinin.
Bununla birlikte, kıtaya inmek için bir barbar yabanıl ordusu toplanırken Duvar’ın ötesine göz kulak olun! Tüm evler, Gece Nöbeti’ni güçlendirmek ve yabanılları savuşturmak için yeterli güç jetonunu toplamak için işbirliği yapmalıdır, yoksa sonuçlar yıkıcı olabilir…

Unutmayın indirim 30.06.2022 saat 18:00’da bitiyor hızlı olun sizde kütüphanenize ekleyin oyunu.

a game

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.