1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Amazon Okula Dönüş Fırsatı

Amazon Okula Dönüş Fırsatı
amazon
+ - 0

Amazon Türkiye’nin 1 – 19 Eylül tarihleri arasında düzenlediği “Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları” kampanyası devam ediyor. Amazon.com.tr, her güne özel yeni ürünlerde “sadece bugüne özel indirim” etiketliye satışa sunduğu ürünlerle müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları kapsamındaki indirimler 6 Eylül saat 08.00’e kadar Prime’a özel olacak. İndirimler herkese açılmadan önce ayda 7,90 TL’ye Prime üyesi olarak indirimlerden faydalanabilirsiniz. Daha önce Prime üyeliği başlatmadıysanız 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz. Prime’a üyeliği sayesinde Prime’a özel indirimlerin yanı sıra hızlı kargo, aynı gün teslimat, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Tüm indirimler: Amazon Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları

Bugüne özel flaş indirimler –  Eylül

Tablet bilgisayarlarda öne çıkan indirimler

Notebooklarda öne çıkan indirimler

Elektronik kategorisinde öne çıkan indirimler

Amazon Prime fırsatları

Amazon Prime üyeleri, kolay ve hesaplı alışveriş ile tasarruf ediyor. Prime, üyelerine günlük özel fırsatlara erişim, yalnızca Prime üyelerinin yararlanabileceği indirimler ve daha pek çok özel fırsat sunuyor. Prime üyeleri aynı zamanda Amazon Süper ile yüz binlerce seçili üründe 10 ila 20 arası ürüne yüzde 10 indirim fırsatından yararlanıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap