İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Cities: Skylines İçin Plazas And Promenades Genişleme Paketi Duyuruldu

Cities: Skylines İçin Plazas And Promenades Genişleme Paketi Duyuruldu
citles
+ - 0

Cities Skylines piyasaya sürüleli 7 yıl oldu ancak oyun için genişleme paketleri sunulmaya devam ediyor. Son olarak Paradox Interactive ve Colossal Order tarafından gürültü ve hava kirliliğini azaltan, yaya temalı eklemeler taşıyan Plazas & Promenades adlı bir genişleme duyuruldu.

Genişleme paketinin yeni araçları ile şehirlerini daha yeşil ve daha az araba ağırlıklı hale getirmek isteyenler sadece yayalara açık caddeler inşa edebilecek. Ek olarak araç hızlarını saatte 20 mil ile sınırlayan yavaş sürüş rotaları, yakınlardaki vatandaşların mutluluğunu artırmak için sokak müziği ve ortalama yaşam sürelerini artırmak için şeker yasağı da dahil olmak üzere bölgelerin daha fazla ayarlanması için yeni politikalar da mevcut. Aynı zamanda ofisler, yüksek yoğunluklu yerleşim alanları ve yüksek yoğunluklu ticari bölgeler için kendi benzersiz görsel stilleri ve oyun efektleriyle yeni bina türleri sunan yeni bölge uzmanlıkları geliyor. Yaya bölgelerinde mutluluk değerlerini artırmayı amaçlayan yeni şehir hizmet binaları da genişlemenin yeniliklerinden.

Cities: Skylines – Plazas & Promenades genişlemesi PC (Steam ve Epic), Xbox One ve PlayStation 4 için sunulacak. Öte yandan henüz bir çıkış tarihi paylaşılmadığını belirtelim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap