Epic Games Store’un Gizemli Oyunu Ortaya Çıktı

Epic Games Store bedava oyunları ile kalplerimizi çalmaya devam ediyor. Gizemli oyunları ile tüm oyuncuları heyecanlandıran Epic Games Store’un bu haftaki bedava oyunu Steam değeri 58 TL olan Wolfenstein: New Order oldu.

Epic Games Store’un gizemli bedava oyunları geri döndü!

Her hafta perşembe günü oyunculara sunduğu oyunlara ek olarak Epic Games Store bazı dönemlerde gizemli oyunlarla da karşımıza çıkıyor. Bu zamana dek Borderlands 3, GTA V ve Civilization 6 gibi büyük bütçeli oyunları ‘gizemli oyunlar’ olarak veren Epic Games Store bu hafta da harika bir yapımla karşımızda.

Epic Games Store’un bu haftaki gizemli bedava oyunu ise Steam değeri 58 TL olan Wolfenstein: The New Order oldu.
Wolfenstein

Oyun dünyasının en köklü serilerinden olan Wolfenstein’ın bu halkasında 1960’lı yıllara geri dönüyor ve alternatif bir tarihi gerçekliğe adım atıyoruz. Keyifli oynanışı ve konusu ile oyuncuları kendine bağlamayı başaran yapımı hala deneyimlemediyseniz bu fırsat kaçmaz!

Peki Wolfenstein: New Order’a nasıl tamamen ücretsiz olarak sahip olacağız?

Wolfenstein: New Order’ı hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Epic Games hesabınız ile Epic Games Store’a giriş yapın.
  • Ardından platformun mağaza kısmında bulunan ‘Ücretsiz Oyunlar’ sekmesinin altında Wolfenstein: New Order’ı bulun.
  • Oyunun yer aldığı kısma tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda yer alan ‘Yükle’ butonuna tıklayın.
  • Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz yeni sayfada ise ‘Sipariş Ver’ diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu adımların ardından oyun Epic Games Store kütüphanenize eklenecek. Son derece keyifli bu yapımı dilediğiniz zaman cihazınıza yükleyebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar!

Oyunu almaya koşmadan önce minik bir hatırlatmamız var!

Epic Games Store’da tamamen ücretsiz olarak sunulan bu fırsat sınırlı bir süre için geçerli olacak. Wolfenstein: New Order’a tamamen ücretsiz sahip olabilmek için oyunu 9 Haziran Perşembe günü saat 18:00’e kadar hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Bu sürenin ardından oyuna sahip olmak isterseniz ödeme yapmanız gerekecek ancak oyunu 4 gün içinde kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.