Sniper Elite 5

Ödüllü serinin en yeni oyunu olan Sniper Elite 5, oyunculara benzersiz bir keskin nişancılık deneyimi, taktiksel üçüncü şahıs savaşları ve geliştirilmiş bir ölüm kamerası sunuyor. Gerçek dünyadan alınmış, çarpıcı detaylara sahip birçok konumda her zamankinden daha fazla alanı keşfetmene olanak sağlayan geliştirilmiş gezinme sistemi ile gelmiş geçmiş en sürükleyici haritalarda savaş.
Fransa, 1944 – Brittany kıyılarında bulunan Atlantik duvarı güçlendirmelerini zayıflatmak üzere düzenlenen gizli bir US Rangers operasyonu kapsamında seçkin nişancı Karl Fairburne, Fransız Direnişi ile temasa geçiyor. Çok geçmeden Müttefikler daha Avrupa’yı işgal etmeye fırsat bulamadan savaşı bitirebilecek gizli bir Nazi projesini açığa çıkarıyorlar: Kraken Operasyonu.

KAPSAMLI HİKÂYE

sniperelite555

Canlı ve sürükleyici bir ortam yaratmak üzere gerçek dünyadan alınan mekânlar, fotogrametri kullanılarak yaratılmıştır. Gizli giriş ve çıkış noktaları ile öldürme listesi hedefleri, her görev için yepyeni bir bakış açısı sağlar. Nazi senaryosunu tek başına veya ortağınla oyna. Geliştirilmiş eşli oyun mekanikleri sayesinde mühimmat ve eşyaları paylaşabilir, emir verebilir ve birbirinizi iyileştirebilirsiniz.

GELİŞMİŞ SİLAHLI ÇATIŞMA FİZİKLERİ VE GEZİNME SİSTEMİ

Mükemmel açıya sahip olmak için halat hatlarını kullan, yokuşlardan aşağı kay ve kaya çıkıntılarında dans edercesine ilerle ya da keskin bakışlı gözcülerin yanından sessizce geç. Hedefini gördüğünde ayarlamalarını yaparken tüfeğinin kabza ve namlu seçeneklerinin yanı sıra yer çekimini, rüzgârı ve kalp atışını da hesaba kat.

YÜKSEK KALİBRE ÖZELLEŞTİRMELER

sniperelite4221

Silahının hemen hemen her özelliğini çalışma tezgâhlarını kullanarak özelleştir ve geliştir. Dürbünleri, kabzaları, namluları, şarjörleri ve çok daha fazlasını değiştir. Tüfekleri, ikincil silahları ve tabancaları özelleştirebileceğin birçok seçenek mevcut. Ayrıca hedefine göre zırh delebilecek kadar güçlü ya da öldürücü olmayan her türlü cephane tipini seçebilirsin.

İSTİLA MODU – PvP VE EŞLİ OYUN MODLARINDA HAREKÂT DÜZENLE

Bir Mihver keskin nişancısı olarak başka bir oyuncunun bölgesini istila et ve avını izlerken mücadeleyi yepyeni bir boyuta taşıyan ölümcül kedi fare savaşına gir. Alternatif olarak Karl rolünde oynarken destek çağırabilir ve çetrefilli bir durumdan çıkmana yardım etmesi için yanına ikinci bir keskin nişancı da alabilirsin.

NEFES KESEN ÇOK OYUNCULU

Keskin nişancılığını gerçek bir teste tabi tutacak 16 oyuncunun kapıştığı rekabetçi savaşlara girerken karakterini ve ekipmanlarını özelleştir, bir yandan da XP, madalyalar ve kurdeleler kazan. Eşli oyunun tarzına daha uygun olduğunu düşünüyorsan 3 oyuncuya kadar takımını kurabilir ve Hayatta Kalma modunda karşına çıkan düşman dalgalarını savuşturabilirsin.

GELİŞTİRİLMİŞ ÖLÜM KAMERASI

Her atışın gerçek yıkıcı gücünü sana gösteren kendine has röntgenli ölüm kamerası hiç bu kadar gerçekçi ve tüyler ürpertici olmamıştı. Kemikler, öngörülemeyen bir şekilde kurşunun yönünü değiştirir ve kurşun, düşman bedeninde kendine yeni bir yol açar. Hafif makineli tüfek ve tabancalar da ölüm kamerasını tetikleyip dramatik bir yavaş çekim ile birden fazla atışı sana gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.