İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Steam Değerleri 421 TL Olan İki Oyun ve Bir de Ek Paket Epic Games Store’da Ücretsiz

Steam Değerleri 421 TL Olan İki Oyun ve Bir de Ek Paket Epic Games Store’da Ücretsiz
epic-games
+ - 0

Epic Games Store bu hafta deyim yerindeyse coşturuyor! Toplam Steam değerleri 421 TL olan iki birbirinden harika oyun ve bir de oyun zevkinizi katlayacak ek paket bu hafta saat 18:00’den itibaren Epic Games Store’da ücretsiz.

Biz oyuncuların perşembe günleri Epic Games Store’un birbirinden keyifli bedava oyunları ile daha da bir şenleniyor. Epic Games Store bu hafta kullanıcılarına Steam değerleri 421 TL olan iki harika oyun ve bir de ek paketi ücretsiz veriyor.

İlk oyunumuz Steam fiyatı 371 TL olan Shadow Of The Tomb Raider Definitive Edition.

Modern Tomb Raider üçlemesinin son halkası olan Shadow of the Tomb Raider ile Meksika’ya, Maya uygarlığının tam kalbine ve dünyanın kaderini etkileyecek antik gizemlere doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. 372 TL değerindeki Definitive Edition paketine ayrıca oyun keyfinizi arttıracak üç DLC de dahil.

İkinci oyunumuz ise 50 TL fiyat etiketi bulunan Submerged Hidden Depths.

Submerged Hidden Depths bileri gerek görselliği, gerekse de atmosferi ile tek kelimeyle büyüleyici bir dünyaya davet ediyor. Sular altında kalmış bir dünyanın gizemlerini keşfe çıktığımız oyunda savaşmak yok, aksine bu dünyayı alabildiğine güzelleştirmeye ve kurtarmaya çalışıyoruz.

Bu haftanın son hediyesi ise geçtiğimiz günlerde oynaması tamamen ücretsiz olan Knockout City için verilen bir DLC paketi.

epic games dlc

Tamamen kozmetik ögelerden oluşan bu ek paketin içeriği ise Kaiju Terror kostümü, Armadillo maskesi, Kaiju Claws eldivenleri, City Crusher pozu, Armadillo oyuncu ikonu ve Nuclear Fallout ekip logosu.

Unutmayın, bu teklifler kısa bir süre için geçerli olacak!

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Submerged Hidden Depth ve Knockout City’nin dolu dolu DLC paketi tamamen ücretsiz olarak bugün saat 18:00 itibariyle erişime açılacak. Oyunları bu tarihten itibaren 8 Eylül Perşembe saat 18:00’e kadar kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacaklar ancak tarih geçtikten sonra oyunlara sahip olmak isterseniz hatırı sayılır bir miktarı gözden çıkartmanız gerekecek.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap