Yasal Uyarı

‘webdunyam kişisel bloğu’ (https://webdunyam.net) adresinden yayın yapmakta olan kişisel bir blogdur (ve/veya internet sitesi) ve yazının devamında bundan sonra kısaca “Blog” olarak anılacaktır.

Blog, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar.
Blog, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış bir blogtur. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak, zarar, maddi ve/veya manevi, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette bu Blog sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her nam altında olursa olsun bu Blog’dan talepte bulunulmayacaktır.Size erişim kolaylığı sağlamak için, Blog, üçüncü şahısların sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir.

Blog web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve müsbet zararlardan ve olası zarar ve masraflardan dolayı Blog yetkililerinin hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Blog, web sitenin kullanılmasından ya da Blog hizmetinin kullanılmasından beklenebilecek sonuçlar konusunda hiç bir garanti vermez.

Blog web sitesinde yer alan tüm videolar Youtube, Google Video, Dailymotion ve benzeri video paylaşım sitelerinin embed (HTML) kodlarından alınmıştır. Video(lar) dan ekleyenler sorumludur. Kaldırılması talep edilen videolar iletişime geçildiği taktirde kaldırılacaktır. Blog, bunun dışında oluşabilecek unsurların hicbirinden sorumlu degildir!
Blog’da yer alan bazı makale(ler) internetten derlenmiş olup bu yazılardan ekleyenler sorumludur. Kaldırılması talep edilen makale(ler) iletişime gecildigi taktirde kaldırılacaktır. Blog, web sitesi bunun dışında oluşabilecek unsurların hiçbirinden sorumlu degildir!

Blog’dan indirdiğiniz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız önerilir. Blog’da yeralan içeriğin kullanımından ötürü oluşabilecek herhangi bir zarardan blog sorumlu tutulamaz. Kaldırılması talep edilen programlar iletişime gecildigi taktirde kaldırılacaktır. Blog, bunun dışında oluşabilecek unsurların hicbirinden sorumlu degildir!

Blog sitesine ve sitenin bütün içeriğine ilişkin (tescil ettirilmiş olsun, olmasın) diğer fikri mülkiyet hakları Blog’a ya da (başka kullanıcılar da dahil olmak üzere) kendisine ruhsat verenlere aittir. Blog’da yer alan herhangi bir içeriği, ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla uyarlamamayı, değiştirmemeyi ya da bu içerikten yola çıkarak başka bir yapıt üretmemeyi kabul etmektesiniz.

Blog’un bu koşullardan kaynaklanan herhangi bir hakkını kullanmaması ya da uygulamaması veya kullanmak ya da uygulamakta gecikmesi Blog’un söz konusu hakkından feragat edildiği anlamına gelmeyecektir.

Kullanıcı, bu kuralların Blog tarafından zaman zaman değiştirilebilir olduğunu kabul eder ve düzenli olarak bu kuralları gözden geçireceğini ve kurallara uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

© 2022 (https://webdunyam.net) Tüm hakları saklıdır.